logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

     sprawdzian klas611Wyniki tegorocznego sprawdzianu pokazują, że uczniowie naszej szkoły nie odbiegają poziomem od swoich rówieśników w powiecie, czy kraju, a często ich wyniki są wyższe. Przypomnijmy, że sprawdzian obejmował wiadomości i umiejętności w odniesieniu do trzech kluczowych przedmiotów, tj. języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego.

     Matematyka, pięta achillesowa większości polskich uczniów, w naszej szkole wypadła nader dobrze. Osiągnięte wyniki przewyższały ogólne wyniki powiatu i okręgu (woj. lubuskie, zachodnio-pomorskie i wielkopolskie), były identyczne z wynikami Wielkopolski, a w skali kraju niższe o jedyne 0,4 pkta.

     Język angielski wypadł jeszcze lepiej, gdyż nasi uczniowie osiągnęli lepsze wyniki niż ich rówieśnicy w powiecie, Wielkopolsce, okręgu i kraju!

Część polonistyczna była wyższa od ogólnych wyników powiatu i zbieżna z pozostałymi, z różnicą 0,4 pkta w skali Wielkopolski i okręgu, a 0,8 pkta w stosunku do kraju.

     Dokonując analizy szczegółowej, zestawiliśmy wyniki naszej szkoły z ogólnymi wynikami miast Polski (do 20 tys. mieszkańców) i okazało się, że zarówno w części I (j.polski i matematyka), jak i II (j.angielski) przewyższyliśmy je wynikami!

   Miło nam również poinformować, że mamy uczniów, którzy osiągnęli maksymalne wyniki z poszczególnych przedmiotów objętych sprawdzianem. Maksymalną ocenę z języka polskiego uzyskała Paulina Kubicka, z matematyki: Łukasz Chojnacki, Paulina Kubicka, Klaudia Przykucka, Sergiusz Widziński, Artur Żołądkowski,  języka angielskiego: Paulina Kawczyńska, Paulina Kubicka, Patryk Sadowski, Oliwia Wójcik, Bartosz Pawlak.

     Każdy uczeń, który przystąpił do sprawdzianu, razem ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej (24 czerwca br.) otrzyma zaświadczenie o wynikach, jakie osiągnął.

Renata Stróżewska

Kalendarz wydarzeń

Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : sobota, 1 luty 2020
2
Data : niedziela, 2 luty 2020
3
Data : poniedziałek, 3 luty 2020
4
Data : wtorek, 4 luty 2020
5
Data : środa, 5 luty 2020
6
Data : czwartek, 6 luty 2020
7
Data : piątek, 7 luty 2020
8
Data : sobota, 8 luty 2020
9
Data : niedziela, 9 luty 2020
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

Dojazd do Nas

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.