logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

DSC00130     Wakacje trwają w najlepsze, a my przedstawiamy Państwu uczniów, którzy w czerwcu otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.
     Zaszczytny tytuł najlepszego absolwenta wśród uczniów klas gimnazjalnych- PRIMUS INTER PARES 2019 – przypadł PAULINIE KAWCZYŃSKIEJ, natomiast spośród ósmoklasistów najlepszą wśród równych sobie była KINGA BEJMA. Życzymy Wam, dziewczęta, wielu sukcesów w nowej szkole, wytrwałości w dalszym rozwijaniu swoich pasji i jeszcze raz gratulujemy!
     Do sukcesów zaliczyć należy również wyniki egzaminów zewnętrznych. Najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym osiągnęli: Paulina Kawczyńska, Paulina Kubicka i Sergiusz Widziński. Najwyższe wyniki na egzaminie ósmoklasisty osiągnęli: Kinga Bejma, Aleks Urbaniak, Maria Gąsecka.
Świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali:

Zobacz więcej zdjęć: Primus_Inter_Pares


4A - Deminiak Maja, Deminiak Mikołaj, Gatkowski Kamil, Giersig Oliwia, Górecki Gabriel, Kłosowska Maja, Korzonek Joanna, Kucz Martyna, Moszczyńska Katarzyna, Szpejer Szymon, Szymaś Alicja, Szymkowiak Mateusz. Widzińska Natasza, Wojtaś  Krzysztof;
4B- Brzeziński Patryk, Druciarek Jakub, Fredrych Julia, Heigenbarth Adrianna, Łapińska Vanessa, Nowak Maja, Piotrowicz Norbert, Skrocki Dominik, Słaby Aleks, Springer Michał, Tyll  Zuzanna;
4C - Biskup Fabian, Dolatowska Marta, Dziurka Paulina, Janowiak Nikodem, Kaczkowski Tymoteusz, Kłosowska Nikola, Kruczek Marcin, Kruk Olivia, Krzyżańska Agata, Kulus Oliwia, Michałek Laura, Próchniak Kacper, Różewicz Nicole, Sznajder Zuzanna, Więckowska Martyna, Wilkosz Aleksandra, Wróbel Kacper;
4D- Bejm Miłosz, Bejma Karolina, Grzechowiak Mateusz, Jasiński Paweł, Korczak Marianna, Lupa Zofia, Łuczak Adam, Nawrocka Martyna, Połczyński Mateusz, Przywarty Dobromir, Śrama Albert, Włoszyńska Wiwiana;
4E- Baszczyński Wojciech, Burzyński Jeremiasz, Grzegorzewski Krzysztof, Jarzębowski Marceli, Kmieć Szymon, Korżak Maria, Ludzkowska Zuzanna, Łukasik Alicja, Marszałek Amelia, Pawlak Nadia, Sękowska Oliwia, Sierakowska Emilia, Sierzchuła Zuzanna, Siwakowska Martyna, Strojny Miłosz;
5A - Cholewiński Miłosz, Kaleta Małgorzata, Kłosowska Matylda, Matuszczak Piotr, Owusu Nina, Szafrańska Dobrochna, Wrzesiński Juliusz, Załęski Mikołaj;
5B - Domański Dawid Seweryn, Drab Oliwia, Janowski Patryk, Kiszka Amelia, Lahuta Marianna, Przywarty Ziemowit, Szczepaniak Liliana, Szczepaniak Mateusz, Śrama  Maksymilian, Wocińska Marika;
5C - Bema Oliwia, Frąckowiak Anna, Janus Łucja, Kucz Ksawier, Lubawy Wojciech, Majcherczyk Mikołaj, Nawrocka Weronika, Seidler Maria, Sonnenberg Kacper, Stawiński Mateusz, Urbaniak Nicolas, Warzbiński Bartosz;
5D - Andrzejewski Marcin, Brodnicka Nina, Cibail Aleksandra, Jeske Amelia, Kamińska Dominika, Kubicki Mikołaj, Laube Dawid, Skwierzyńska Patrycja, Surdyk Wanda, Tyll  Jakub, Urban Mikołaj;
5E - Bryszak Joanna, Janowiak Piotr, Kmieć Maria, Kubicki Błażej, Mróz Piotr, Stręk Dominika, Szewczyńska Julia, Zięta Zuzanna;
6A - Cibail Szymon, Glapa Amelia, Kaliska-Bui Jagna, Kruś Szymon, Kucharska Kinga, Moskalik Tomasz, Płaczkowska Julia, Przybysz Laura, Rychlicki Jakub, Siuchniński Mateusz, Więckowski Maciej, Galant-Fryc Magdalena;
6B - Grynia Aleksandra, Kamiński Kamil, Kiszka Gabriela, Kujawa Olga, Łęc Wiktoria, Łuczak Jagoda, Markiewicz Aleksandra, Stefan Krzysztof, Szczepaniak Wiktoria, Szkaradkiewicz Zuzanna;
6C - Adrych Paulina, Bolewski Oskar, Czapla Emilia, Dolatowska Aleksandra, Klonowski Nikodem, Komasiński Tomasz, Maciąg Jan, Nowaczkiewicz Urszula, Pol Anna, Rojtek Alicja, Serba Szymon, Wojciechowski Piotr, Zdanowska Antonina;
7B - Bartkowiak Dawid, Cibail Artur, Czerwiński Sebastian, Jarzębowski Rafał, Nogajewski Marcin, Połczyński Kacper, Stożek Wiktoria, Szklennik Michał, Witkowski Alan;
7D - Kaczyńska Martyna, Karczewska Amelia, Kruś Wiktoria;
8A - Łączyńska Olimpia, Maciąg Filip, Słomińska Sara, Tyll Wojciech, Urbaniak Aleks, Wilkosz Eliza;
8B - Brzezińska Anita, Dukszta Marianna, Frąckowiak Adam, Fredrych Oliwia, Gąsecka Maria, Grzegorzewski Albert;
8C - Bejma Kinga, Fliszkiewicz Alicja,   Futro Dagmara, Loręcka Martyna;                                 
8D - Majcherczyk Marta, Owczarzak Jakub, Smykowska Oliwia;
8E - Dominika Mendel;
3AG - Gądysiak Wiktoria, Gorońska Małgorzata, Grzegorzek Konrad, Kamiński Mateusz, Szklarz Mikołaj, Wojtaszek Sergiusz, Wójcik Oliwia;  3BG - Awuku Oliwia, Fijołek Patrycja, Kawczyńska Paulina, Kubicka Paulina, Nowak Karolina, Orlowski Karla, Sarnowski  Kacper, Sikora Inez, Talar Patryk, Wysocka Angelika, Żołądkowski Artur;
3CG - Chojnacki Łukasz, Janus Seweryn, Kliczbor Maciej, Przykucka Klaudia, Urbaniak Wiktoria, Widziński Sergiusz, Wyrozumialski Szymon;
3DG - Graczyk Mateusz, Hyży Natalia, Kujawa Jakub, Liberska Weronika, Rożnowska Wiktoria, Rybak Katarzyna, Sadowski Patryk, Sznajder Dawid, Wojtaś Mikołaj.
     Nagrodzonym Uczniom i ich Rodzicom serdecznie gratulujemy! Wszystkim zaś,  dziękujemy za całoroczną pracę, życzymy nieustającej ciekawości świata, rozwijania pasji oraz radości ze zdobywania wiedzy.

Renata Stróżewska

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : niedziela, 1 grudzień 2019
2
3
4
5
6
7
Data : sobota, 7 grudzień 2019
8
Data : niedziela, 8 grudzień 2019
9
10
Data : wtorek, 10 grudzień 2019
11
12
13
14
Data : sobota, 14 grudzień 2019
15
Data : niedziela, 15 grudzień 2019
16
17
18
19
20
21
Data : sobota, 21 grudzień 2019
22
Data : niedziela, 22 grudzień 2019
23
Data : poniedziałek, 23 grudzień 2019
24
Data : wtorek, 24 grudzień 2019
25
Data : środa, 25 grudzień 2019
26
Data : czwartek, 26 grudzień 2019
27
Data : piątek, 27 grudzień 2019
28
Data : sobota, 28 grudzień 2019
29
Data : niedziela, 29 grudzień 2019
30
Data : poniedziałek, 30 grudzień 2019
31
Data : wtorek, 31 grudzień 2019

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

Dojazd do Nas

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.