logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2015-2016

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

b2     To tytuł Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Odzyskaniu Niepodległości przez Polskę. W konkursie tym wystartowali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach wiekowych: dla uczniów klas IV – VI i VII – VIII. W naszej szkole do rywalizacji przystąpiło 35 dziewczyn i chłopców.
     Korzystając z komputerów on live sprawdzili swą wiedzę z zakresu udziału Polaków w I wojnie światowej, stosunku państw zaborczych i państw Ententy do sprawy polskiej, przebiegu światowego konfliktu oraz walk o granice i kształtowaniu się ustroju niepodległego państwa polskiego.

Zobacz więcej zdjęć: Polska Niepodlegla 2019


     Uczestnicy konkursu odpowiadali na zadania zamknięte, w których musieli wskazać poprawną odpowiedź oraz zadania otwarte, w których odpowiedź musieli sformułować samodzielnie.
     Regulamin konkursu przewidywał wyróżnienia do 10 najlepszych w Polsce i choć nikomu z naszych uczniów nie udało się dostać do wybranego grona, to jednak wysokie wyniki jakie uzyskali nie przyniosły wstydu. Osiągnięto też główny cel konkursu czyli propagowanie wiedzy o historii Polski, kształtowanie postaw patriotycznych i krzewienie tożsamości narodowej u dzieci i młodzieży szkolnej, co doskonale się wpisuje w plan wychowawczy i dydaktyczny naszej szkoły.

Barbara Surdyk

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.