logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2015-2016

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

     salamandraUczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Obornik, Kiszkowa, Sławna, Popowa Kościelnego oraz Skoków przybyli do naszej szkoły, aby uczestniczyć w okręgowym etapie wojewódzkiego konkursu „Rośliny i zwierzęta polskich gór." Młodzi przyrodnicy zmierzyli się z zadaniami dotyczącymi tematu przewodniego konkursu.

Do etapu wojewódzkiego konkursu zakwalifikowali się Kacper Kozłowski, Julia Kośmicka i Olimpia Ogrodowicz ze Szkoły Podstawowej w Popowie Kościelnym oraz Marcelina Wawrzyniak z Gimnazjum nr 1 w Obornikach. Sergiusz Widziński zajął III miejsce, a Martyna Kubiak i Seweryn Janus IV. Naszą szkołę godnie reprezentowali również Alicja Fliszkiewicz i Szymon Kubiak.

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” z siedzibą w Poznaniu, które po raz trzeci wybrało Szkołę Podstawową im. A. Mickiewicza w Skokach jako miejsce integracji pasjonatów przyrody.

 Magdalena Fertsch

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.